טכנאי מחשבים תל אביב | תמיכה טכנית מקצועית

חברת PC2000 מספקת ללקוחותיה תמיכה טכנית מקצועית ביותר ויחס אישי לכל לקוחותיה: כן ללקוחות מהחברות השונות וכן ללקוחות מבתי מגורים. אנו מרוצים מאוד וגאים למצוא פתרונות אופטימאליים לצרכים הטכניים של לקוחותינו. מראשיתה של הספקת תמיכה במחשב בתל-אביב המוטו שלנו תמיד היה "להתייחס ללקוחות באותה צורה כמו לאימא שלך". הפילוסופיה הזאת מתייחסת באותה מידה ללקוחות היותר גדולים כמו חברות, ארגונים, תאגידים כמו גם ללקוחות הקטנים יותר בבתי מגורים. ולכן הגענו עד היום לאלפי לקוחות מאוד מרוצים שחלקם הגדול ממשיכים לפנות אלינו בשעת הצורך מאחר וסומכים על המומחיות של הטכנאים שלנו.

ההתחייבות שלנו בנתינת שירות איכותית ביותר בתמיכה טכנית נובעת מהעובדה שאנו מעסיקים טכנאי מחשבים מבריקים בחברתנו שיודעים את המקצוע, סיימו את לימודיהם במכללות ובמוסדות הטכנולוגיות המובילות, ומחזיקות בתעודות רבות שמוכרות בתחום התעשייה. כל הטכנאים שלנו ממשיכים לעבור השתלמויות ולימודים להישאר מעודכנים כדי תמיד לדעת לספק פתרונות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות. מתחילת העסקתם הטכנאים שלנו ממוינים היטב, הם עוברים מבחנים יסודיים ומעמיקים לוודאות שהם בקיאים בתחום, כמו כן חשוב לנו לעקוב אחריהם ולבדוק אותם כל הזמן לדעת שהם ממשיכים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהחברה מציבה לעצמה, ולבטח שהם מתאימים לסביבת העבודה שלהם וללקוחות.

יחד עם רקע מקצועי עשיר בתחום הטכנאות לטכנאי מחשבים שלנו אהבה גדולה לתחום הטכנולוגי. הם להוטים בכל עת למצוא פתרונות מוצלחים ביותר לבעיותיכם. מי לא היווה בעיות במחשב וידע תסכול כתוצאה מכך? לשם כך הטכנאים שלנו ישמחו להקל מיד על הסוגיות השונות שמדאיגות אתכם. אנו במצפים לטפל בכם ובכל התקלות הטכניות השונות שמטרידות אתכם, נשמח לענות גם לכל שאלה ולטפל בפרויקטים השונים. בסופו של דבר כל מחשב בישראל יצטרך סוג מסוים של שירות תיקונים. האם המחשב שלך הוא מחשב אישי (PC)?

PC2000 היא חברה לתיקון מחשבים, מציעה פתרונות שונים גם לתחזוקת המחשב לבתים וגם למשרדים. ליצור קשר עימנו אתם יכולים להתקשר או לשלוח מאייל אלינו אם אתם צריכים תיקונים במחשב השולחן או הנייד שלכם, ואנו נספק לכם הערכת מצב ראשוני בחינם. טכנאי מחשבים שלנו יכולים להגיע למען שלכם מיד שקיבלו את קריאתכם או אם מתאים לכם יותר אתם יכולים לבוא למרכז שלנו.

אנו מבינים את חשיבות הצרכים שלכם לכן נגיב תמיד במהירות וצורה המקצועית ביותר. אנו מתקנים כל מחשבי נייד, מחשב שולחן ורכיבי חומרה אחרים. חשוב לנו לשמור על אמינות, ולדעת שהלקוחות שלנו יכולים לסמוך על השירות הטוב ביותר שניתן להם. לכן הטכנאים שלנו מגלים המון סבלנות כלפי כל לקוח ולקוח, נותנים להם היחס האישי הטוב ביותר, ולא פחות מזה הם עושים את עבודתם במקצוענות ומומחיות רבה כדי לספק פתרון שימש את הלקוח לזמן רב. כמו כן משמעותי לנו לספק פתרון מהיר ואיכותי ביותר. כל האיכויות הללו מבדילות את החברה שלנו משאר החברות. אצלנו תמיד תמצאו טכנאים שיהיו מאותגרים לספק פתרונות לטווח ארוך לבעיות הכי קשות גם.

נשמח לדבר איתכם ישירות בטל' 054-9779007


בברכה, צוות PC2000 - טכנאי מחשבים עד הבית באזור תל אביב והסביבה.


צור קשר: 054-9779007

שם:
דוא"ל:
טלפון:


תגיות

תמיכה טכנית, טכנאי מחשבים, תיקון מחשב, המחשב לא נדלק, אין קול במחשב, התקנת אנטי וירוס, התקנת רשת ביתית

Contact

טכנאי מחשבים תל אביב